vrijdag 30 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Scheidsrechters

28 scheidsrechters met een Ltotaal 454 scheidsrechters

ScheidsrechterWed.WGVDlp.% gew.BalansPeriode
La Croix22751034-5232%1956–1962
Jannick van der Laan1382324-1762%2021–2026
van der Laar21741041-4233%1979–1988
Laarman20023-60%1929–1930
Ton Lammers1125410-1418%1989–1994
Henry Landauer11006-1100%1967
Marco Langedoen11004-1100%2017
van Langehoven11002-1100%1978
Mark Langendoen11002-1100%2020
Lansbergen11006-0100%2005
Laseroms11001-0100%1957
Lausberg11002-1100%1967
W. F. van der Lee10011-20%1921
H.L. de Leeuw11001-0100%1914
Andries van Leeuwen2276937-4232%1955–1964
D. Leurs42117-350%1920–1924
Curt F. Liedberg11001-0100%1967
Richard Liesveld2093833-3445%2004–2016
Kaare Lindboe11002-0100%1977
Allard Lindhout1895436-2550%2015–2026
Lissauer11006-3100%1939
Stanley van Lith11008-1100%2019
Angelo van Loenen440031-2100%2013–2016
Loskamp11001-0100%1963
Hugo Luijten82339-1225%1991–2003
Roelof Luinge71321128134-10645%1984–2023
Antonio Luis Rodriguez11002-0100%2015
Bertil Lööw20111-20%1972–1973

454 scheidsrechters met minstens één wedstrijd van ADO. Resultaten van wedstrijden onder hun leiding, gezien vanuit ADO. Gesorteerd op achternaam. Klik op een naam voor alle wedstrijden.