vrijdag 30 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Scheidsrechters

19 scheidsrechters met een Ptotaal 454 scheidsrechters

ScheidsrechterWed.WGVDlp.% gew.BalansPeriode
Károly P Palotai10011-30%1976
V. Pamporidis11002-0100%2011
Wilfred van der Pas932414-1533%1996–2000
Peeters11001-0100%1976
Pelser20112-70%1922
Martin Perez952218-1556%2018–2026
B.L.M.C. Perquin10101-10%1919
Bas Persoon110010-1100%2018
Picker10011-20%1973
Pieterman10101-10%1992
Henk Pijper22731224-3332%1968–1976
mr. R.W. Pik21013-350%1923–1936
Antolo Pinas10011-20%2009
Quentin Pirard10012-30%2019
Plasmeyer210110-750%1926
R.M. Pollock10010-20%2003
H van Poort (jr.)11002-1100%1919
A Pouw20111-40%1921
Kevin Puts42206-450%2023–2024

454 scheidsrechters met minstens één wedstrijd van ADO. Resultaten van wedstrijden onder hun leiding, gezien vanuit ADO. Gesorteerd op achternaam. Klik op een naam voor alle wedstrijden.