vrijdag 30 oktober 2026Onderdeel van ADOfans.nl
ADOSTATS.nl - ADO Den Haag statistieken sinds 1905

Tegenstanders

6 tegenstanders met een Jtotaal 702 tegenstanders

ClubWed.WGVDlp.BalansEerste wedstrijd
Jagers, S.V. de110011-010-07-1977
Jong AJAX1062221-1408-08-2021
Jong AZ Alkmaar1272326-2010-12-2021
Jong FC Utrecht1146121-1106-12-2021
Jong PSV1162321-1720-09-2021
Juliana52038-514-05-1932

6 clubs. Een voorvoegsel als FC, AFC, SC of SV telt niet mee: FC Utrecht staat onder de U. Klik op een naam voor alle wedstrijden.